Preču piegāde

Pārdevējs veic un organizē pasūtījuma piegādi Pircējam tikai Latvijas teritorijā ar kurjer dienesta “Omniva” starpniecību 2-5 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

Pārdevējs piegādā Pircējam preces ražotāja oriģinālajos iepakojumos, kas ir saistīts ar preces aizsardzību pret iedarbību, kuras dēļ preces pārdošana vai lietošana apdraud vai varētu apdraudēt personu veselību vai higiēnas prasības.

Ja Pārdevējs nav norādījis citādi, Piegādes izmaksas sedz Pircējs.

Pārdevējs interneta vietnē piedāvā un Pircējs izvēlas kādu no sekojošiem piegādes viediem:

 • Piegāde uz Pircēja norādīto “Omniva” pakomātu, cena 2.00 EUR, ieskaitot PVN
 • Piegāde ar “Omniva” kurjeru starpniecību uz Pircēja norādīto adresi, cena 3.50 EUR, ieskaitot PVN
 • Bezmaksas piegāde uz Pircēja norādīto "Omniva" pakomātu, ja pirkuma summa ir vienāda ar  25,- EUR vai to pārsniedz, ieskaitot PVN
 • Bezmaksas piegāde ar “Omniva” kurjeru starpniecību uz Pircēja norādīto adresi, ja pirkuma summa ir vienāda ar  35,- EUR vai to pārsniedz, ieskaitot PVN 

  Par piegādes veida izvēli, Pircējs informē Pārdevēju interneta vietnē, pasūtījuma noformēšanas brīdī, izvēloties atbilstošo sadaļā piegādes veids. 

  Samaksu par piegādi Pārdevējs iekļauj Pircēja avansa rēķinā.

  Izvēloties piegādes veidu “Piegāde mājās,” Pircējs apņemas atbildēt uz kurjera telefona zvaniem un sastapt kurjeru norunātajā laikā un vietā, lai saņemtu sūtījumu.

  Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos, ciktāl tam šī informācija ir kļuvusi zināma.

  Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

  Interneta vietnes www.donnabc.lv Lietošanas noteikumu redakcija 1.02, spēkā no 2020. gada 25. septembra. Lejupielādēt šeit

  0
  e-pasts: [email protected]

  tālrunis: +371 25616969
  Interneta veikals strādā darba dienās no plkst. 10:00-17:00

   .